1999 yılında kalite ve güveni ilke edinip tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet vermek için kurulmuştur.C.O,kurumlara akıllı ve ileri teknolojiler konusunda çözümler sunmaktadır.Özellikle Zayıf Akım Sistemleri alanlarında faaliyetlerini yürütmekte olup,konusunda uzman mühendis ve teknik kadrosuyla sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmektedir.

C.O Gülsoy Güvenlik Sistemleri, sağladığı hizmetlerin,rekabet avantajı oluşturacak ve iş hayatında verimliliği arttıran çözümler olmasına özen göstererek,müşterilerini her zaman bir adım öne taşımaktadır.

C.O Gülsoy Güvenlik Sistemleri, genç bir firma olmasına rağmen,güçlü finans yapısı ve kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu projelerle birlikte Türkiye’nin saygın,bilinen kaliteli hizmet sunan elektronik sistemler ve teknoloji firmaları arasındaki yerini almıştır. Ayrıca firmamız,konusunda lider yurtdışı ve yurtiçi üretici çözüm ortaklarıyla birlikte kurumlara geniş ürün portföyü ile hizmet sağlamaktadır.